Ordu Ultra Maratonu 2021İstanbul’u Koşuyorum – Kadınlar Günü Etabı Sanal Koşu 2021

UYARI:

İstanbul senin, Kadıköy senin, bugün senin…

Şimdi koşmazsan ne zaman?

İstanbul’u Koşuyorum Kadınlar Günü Etabı 7 Mart’ta, Sanal Koşuları ise 6-7 Mart’ta koşuluyor.N Kolay İstanbul Sanal Yarı Maratonu 2021Efes Ultra Maratonu 2021


Bodrum Yarı Maratonu 2020

Avrupa’nın en gözde tatil beldelerinden biri olan, Türkiye’nin St.Tropez’i diye nitelenerek modern kalıplara sığdırılarak anlatılsa da doğal dokusunu ve kültürünü her şeye rağmen koruyan, nostaljiyle modern hayatın; köy hayatıyla teknolojinin uyum içinde birleştiği mucizedir Bodrum…

İki limanın kıyılarına dağılmış begonvil nakışlı, mavi çerçeveli, beyaz evleri; denize açılan dar sokakları; rüzgâra karşı vakur bir duruş sergileyen yel değirmenleri; neredeyse dört mevsim dalında duran limonları; kokusu başka, tadı bambaşka mandalinaları; sarı kızları; kedi köpek bir arada uyuyan sokak hayvanları; guletleri; sandaletleri; her lezzeti barındıran restoranları; eşsiz gece hayatı; ünlü plajları; her mevsimde, her beldesinde farklı bir yer algısı yaratan Bodrum, dil, din, ırk gözetmeksizin her yaştan, herkese, her zevke hitap eder…


Eker I Run 2020

5K parkuru Bursa Orhaneli yolu 1. Km’de yer alan Eker Meydan önünden start alacak olup, 2.5 km sonra Misi Köyü’ne varmadan geri dönecek ve tekrar EKER Meydan’da son bulacaktır. Parkur üzerinde 2.5 km dönüş noktasından sonra su istasyonu bulunacaktır.

Start: Eker Meydan
Finiş: Eker Meydan

Parkur: Bursa – Orhaneli Yolu
Start saati: ilan edilecek
Parkur süresi: 70 dakika

Başlangıç Rakım: 120m
En Yüksek Rakım: 190m
Toplam Tırmanış: 80m
Toplam İniş: 80m


GELİBOLU MARATONU 2020


Büyükada Koşusu 2020

Geçen sene bireysel yarış ve takım maratonu kategorilerinde ter döktüğümüz Büyükada Koşusu, RUNDAMENTAL için unutulmaz anı ve başarılarla dolu. Bu sene ekip olarak tekrar oradayız. Yarışa özel teklifimizi öğrenmek için bize ulaşabilirsin.


Efes Ultra 2020

Genel Bilgiler

  • Yarış günü; 14-15 Mart 2020
  • 5K Koşusu , Artemis Koşusu 12K, Meryem Ana Koşusu 23K Efes Ultra 55K ve Efes Ekstra Ultra 110K olmak üzere beş farklı kategoride yapılan bir arazi yarışmasıdır.
  • Yarışma boyunca yarışmacılar Efes’in tarihi güzelliklerini görme şansını yakalayacaktır.
  • Yarışmacılar yarış boyunca organizasyon tarafından işaretlenen parkurda koşacaktır. İşaretler arazi yapısına göre minimum 10 metre maksimum 100 metre aralıklar ile konulmuştur.
  • İşaretleri takip ederek parkurda koşmak yarışmacının sorumluluğundadır. Patika koşularının doğasında kaybolmak (yanlış yerde koşmak) vardır.
  • Organizasyon yarış öncesinde parkurda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişikler yarış öncesinde yarışmacılara duyurulacaktır.
  • KİT Dağıtım masasında katılımcılarımız yalnızca kendisine ait kit çantasını alabilir.

Ordu Ultra Maratonu 2020

Ordu ULTRA  Maratonu + Bisiklet , Ordu ve Tokat  illeri sınırları içerisinde yer alan Perşembe Yaylasında, 2100m yüksekliğindeki Canik Dağları çevresinde Ordu İli  Aybastı İlçesi Perşembe Yaylası menderesleri  Çevresinde Koşulan  50 km uzunluğunda 1300 m+ tırmanış içeren bir dağ patika yarışıdır . Yarışta asfalt yol yoktur. Menderes geçişleri, orman geçişleri, köy geçişleri, oba geçişleri,  tepe tırmanışları dere geçişleri , şelale geçişleri gibi birçok zorlu parkur bulunmaktadır.

Koşu, 29 Haziran 2019 tarihinde saat 06:00‘da Aybastı Perşembe Yaylası Güreş Stadı‘nın orada  başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 10 saat 30 dakika  içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir. Beklenmedik doğa koşullarında organizasyon ekibi olarak motorize ambulans ve araç ambulans gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Yarış Olimpik Sporları Geliştirme Derneği tarafından düzenlenmektedir. 


Belgrad Maratonu 2020


İznik Ultra 2020

• İznik Ultra Maraton parkurları (İznik Tarihi Kent Koşusu hariç)patika koşusu (dağ koşusu) özelliklerine uygun inişli çıkışlı bir rota hattında yapılacaktır. Parkurun %20si oranında asfalt veya stabilize yollarda, kalanı toprak yollar ve patikalardan geçer. Parkurda uzun ve dik çıkışlar inişler, yer yer bozuk, kaygan, taşlık veya ıslak geçişler mevcuttur. Hava koşulları parkuru ağırlaştırabilir.

• Yarışmacılar kısmi-kendi kendine yeterlilik (semi autonomy) esasına göre ancak belli noktalarda kısmi ikmal ve yardım alabilir. Taşınması gereken zorunlu malzemeler, giysiler, yiyecek ve içecekler vardır.