Geyik Koşuları 2020 I


Geyik Koşuları 2020 II


Alanya Ultra 2020


Geyik Koşuları 2020 I


Geyik Koşuları 2019 IV


Geyik Koşuları 2019 III


Geyik Koşuları 2019 II


Salda Ultra Maraton 2019

Salda Lake Ultra Trail organizasyonu herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların kayıt anında koşmalarına engel olmadığını belirten 6 aylık bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan 2019 yılı için onaylı sporcu lisansına sahip olmaları ve kimliklerini getirmeleri gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona kayıt anında ibraz edilecektir. İstenilen belgeler tam olmayan sporcuların kaydı gerçekleşmeyecektir.
Katılımcılar kayıt anında verilecek feragatnameyi imzalayarak kendi sorumlulukları ile yarışırlar.


Alanya Ultra Maratonu 2019

Alanya Ultra, Alanya deniz fenerinden başlayıp, şehrin simgelerinden birisi olan Kızıl Kule’yi, Alanya Kalesi’nin Surları’nı, Damlataş Mağarası’nı, muz bahçelerini geride bıraktıktan sonra, tarihi kervan ve göç yolları, patikalar, stabilize ve toprak yollardan ilerleyerek Torosların zirvesine uzanan bir uzun mesafe patika koşusudur. Zorlu maraton macerası 30. km’de 1500 mt yüksekliğe ulaştıktan sonra dönüş yönüne girerek Dünyaca ünlü Cleopatra Plajı’nın kumsalından, Alanya Kalesi ve Alanya Tersanesi’nin içinden geçerek surların arasında son bulur.

Koşu, 23 Mart 2019 tarihinde saat 07:00’de Alanya deniz fenerinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 14 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Geyik Koşuları 2019 I