Ultimate Büyükada 2020


Trabzon Yarı Maratonu 2020

Karadeniz kıyılarının zümrüt kenti Trabzon’da bu sene 40. kez organize edilen Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu 11.5K ve 21K mesafelerinde koşulacak. Yarışa özel Alivex teklifimizini öğrenmek için soldaki bağlantıya tıkla ve bize ulaş.


Ultimate Büyükada 2019


TRABZON YARI MARATONU 2019

Yarı Maraton, 11.5 km. ve Halk koşusu 24 Şubat 2019 tarihinde Trabzon’da düzenlenecek olup, teknik toplantısı 23 Şubat 2019 Cumartesi saat 17:30’da, kayıt ve ödül töreninin yapılacağı Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi Salonun da yapılacaktır.

GENEL KONULAR :
1. Yarışmalar Atletizm Federasyonu ve IAAF yarışma kurallarına uygun olarak yapılacaktır.
2. Yarı Maraton ve 11.5 km; kulüp, ferdi ve yabancı uyruklu sporculara açık olup, kayıt yaptırırken yabancı uyruklu sporcuların pasaportlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.
3. Yarışmalarda, 2001 ve daha büyük doğumlu sporcular yarışabilecektir.(18-39 Yaş normal kategori. 40 yaş ve üzeri, veteran yaş gurupları olarak düzenlenmiştir.)
4. Sporcular Vizeli lisansları ile yoksa spor yapmasında bir sakınca yok yazılı sağlık raporu veya organizasyonun düzenlediği muvafakatname ile katılabilirler.
5. Yarı maraton ve 11.5 km.’ye katılan sporcular, organizasyon komitesince anlaşma yapılan otellerde konaklama sağlayabilirler. (konaklama ücreti katılımcılara aittir.) Katılımcılar anlaşmalı otel isimlerini internet üzeri yaptıracakları kayıt esnasında sistemden görebilirler.
6. Yarışmalarda dereceye giren sporcuların ödülleri, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi Salonun da saat 14:00’da yapılacak ve Ödüller Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecektir.