Evde antrenman yaparak Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşen RDM Loyalty Challenge‘ın ilki sona erdi . 16-30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek ikinci challenge 16 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. Eğitmenlerimiz Milli Atlet Yaren Açar, Asuman Çetin, Tarkan Yaran ve Serdar Yılmaz’la kuvvet antrenmanı, yoga, pilates ve meditasyondan oluşan enfes ve sürprizli bir program hazırladık. 16-30 Mayıs tarihleri arasında en çok antrenmana katılan 1 kişiye çok güzel hediyelerimiz var.  RUNDAMENTAL koşu ve antrenmanlarının vazgeçilmezi Ultimate Ears Boom3 Bluetooth speaker , Caffe Nero‘dan iki paket öğütülmüş kahve ve Keep Cup sizin olabilir. RDM Loyalty Challenge kurallarını aşağıda ve challenge süresince Instagram hesabımızda hikayelerde bulabilirsin.

Şimdiden bol şans! 

  1. RDM Loyalty Challenge #EvdeKal sürecinde her gün antrenman yapan herkese açıktır.
  2. 16-30 Mayıs tarihleri arasında; en çok RUNDAMENTAL online antrenmanına katılmış olmak gereklidir.
  3. Antrenmanlar Zoom uygulamasından yapılacaktır.
  4. Antrenmanlar; yoga, kuvvet antrenmanı, pilates ve meditasyon egzersizlerini kapsamaktadır.
  5. Antrenman saatleri ve katılım linki her gün RUNDAMENTAL Instagram hesabı, hikayelerden duyurulacaktır.
  6. Her antrenman sonrası, katılımınızı kanıtlayan bir selfie ekran görüntüsü ile; @rundamental, @ultimateears ve @caffeneroturkiye hesaplarını etiketleyerek ve #NotOnlyRunning hashtagini kullanarak hikaye paylaşımı yapmak gerekmektedir.
  7. Sıralama www.rundamental.com.tr Loyalty sayfasında her antrenman sonrası güncellenecektir.
  8. Challenge sonunda birinci olan kişiye Ultimate Ears Boom3 Bluetooth speaker, Caffe Nero’dan iki paket öğütülmüş kahve ve Keep Cup hediye edilecektir.
  9. Birden fazla kişinin birinci olması durumunda kazanan kişi çekiliş ile belirlenecektir.