Evde antrenman yaparak Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz RDM Loyalty Challenge’ın ikincisi de sona erdi. Antrenmanlarla dolu koca Mayıs ayını devirdik. 1-15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek üçüncü challenge 1 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Eğitmenlerimiz Milli Atlet Yaren Açar, Asuman Çetin, Tarkan Yaran ve Serdar Yılmaz’la kuvvet antrenmanı, yoga, pilates ve meditasyondan oluşan daha da enfes ve sürprizli bir program hazırladık. Şunu söyleyelim, kolay olmayacak. 1-15 Haziran tarihleri arasında en çok antrenmana katılan 1 kişi öyle hediyeler kazanacak ki, şimdiden kıskandık. Bir koşucunun olmazsa olmazı Garmin Forerunner 45 koşu saati, BigJoy Sports’tan bir kutu On The Go sporcu içeceği ve Hemp & Bean Protein tozu sizin olabilir. Ne diyelim, şimdiden çok heyecanlıyız.
RDM Loyalty Challenge kurallarını aşağıda ve challenge süresince Instagram hesabımızda hikayelerde bulabilirsin.

Şimdiden bol şans! 

 1. RDM Loyalty Challenge #EvdeKal sürecinde her gün antrenman yapan herkese açıktır.
 2. 1-15 Haziran tarihleri arasında; en çok RUNDAMENTAL online antrenmanına katılmış olmak gereklidir.
 3. Antrenmanlar Zoom uygulamasından yapılacaktır.
 4. Zoom antrenmanlarına katılan kişilerin kameralarını açık tutması gerekmektedir.
 5. Antrenmana ısınmadan sonra katılan sporcularımızın puanları geçersiz sayılacaktır.
 6. Antrenmanlar; yoga, kuvvet antrenmanı, pilates ve meditasyon egzersizlerini kapsamaktadır.
 7. Antrenman geri sayımları ve katılım linkleri her gün RUNDAMENTAL Instagram hesabı hikayelerinden duyurulacaktır.
 8. Her antrenman sonrası bir saat içinde, katılımınızı kanıtlayan bir selfie ekran görüntüsü ile; @rundamental, @garminturkiye ve @bigjoysports hesaplarını etiketleyerek ve #NotOnlyRunning hastagini kullanarak hikaye paylaşımı yapmak gerekmektedir.
 9. Sıralama www.rundamental.com.tr Loyalty sayfasında her antrenman sonrası güncellenecektir.
 10. Challenge sonunda birinci olan kişiye Garmin Forerunner 45 koşu saati, BigJoy Sports On The Go sporcu içeceği ile Hemp&Bean protein tozu hediye edilecektir.
 11. Birden fazla kişinin birinci olması durumunda kazanan RUNDAMENTAL Instagram hesabında canlı yayın ile belirlenecektir.